Přijímací řízení

Pro všechny obory na školní rok 2019 -2020 se bude konat 20. - 23. května 2019 v hlavní budově školy na adrese Olešská 2295/16 od 14,00 do 18,00 hodin. Pro výtvarný obor se bude přijímací řízení konat ve stejném čase současně i v budově U Nových Vil 3, Praha 10.

Časté dotazy:

• S sebou není potřeba žádné vyplněné dokumenty. Porota bude chtít po rodičích na místě základní informace. Jméno, telefon, adresu, email. Volba nástroje u hudebního oboru se domluví na přijímacích zkouškách. V potaz bereme zájem dítěte, kapacitu školy, fyzické předpoklady dítěte.
  • U hudebního oboru má dítě prokázat základní smysl pro rytmus, hudební sluch a případně zazpívat jednoduchou písničku
  • Pokud jde žák na výtvarný obor, je vhodné, aby donesl obrázky, které již namaloval, ale není to podmínkou
  • U literárně dramatického oboru, může dítě předvést píseň, báseň, nebo říkadlo. Není to podmínkou
  • Na talentových zkouškách Tanečního oboru budeme prověřovat: rytmické a hudební cítění, koordinaci, pružnost a rozsah pohybu a tanečnost. Prosíme nejlépe přiléhavé oblečení, stažené vlasy a pokud možno cvičky s měkkou podrážkou.
  • Nejdůležitější je, aby bylo dítě na přijímacím řízení schopno komunikovat s porotou a projevilo spontánní zájem.

Těšíme se na nové talenty.