Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2024 - 2025

Přijatí žáci

Přijatí žáci se dostaví do školy v týdnu od 2. do 6. září 2024 mezi 13 a 18 hodinou k zápisu. Pokud se někdo z přijatých žáků nedostaví, nebo nekontaktuje telefonicky s omluvou vedení školy, bude vyřazen a škola bude kontaktovat další uchazeče z řad náhradníků.

Žáci jsou vedeni pod číslem a pod iniciály, kdo si není jistý prosím napište dotaz na email: zus.olesska@zris.mepnet.cz

Hudební obor


housle

63 E. B. přijat Kokš
26 T. N. přijat Zahurančíková
67 L. R. přijat Kokš
47 A. L. přijat Heřmánková
25 M. J. přijat Marek
110 V. L. přijat Zahurančíková
99 K. M. přijat Marek
66 B. Z. přijat Marek
44 V. B. náhradník  
115 T. J. náhradník  
76 M. A. B. náhradník  


violoncello

17 E. R. C. přijat  


elektrická kytara

22 J. T. přijat Pecka


žánrová kytara

30 E. C. přijat na PHV


kytara

69 F. M. přijat Vrbík
37 M. B. přijat Cetel
305 O. Š. přijat Vrbík
106 H. S. přijat Vrbík
36 R. O. náhradník  
92 M. H. náhradník  
5 J. T. náhradník  
59 Z. I. nepřijat  
96 J. Č. nepřijat  
58 L. K. nepřijat  
90 F. K. nepřijat  


klavír

81 A. K. přijat Lecianová
118 S. S. náhradník  
73 L. Z. přijat Honzová
91 J. M. nepřijat  
48 L. K. nepřijat  
20 N. R. přijat Šťastná
55 T. Š. přijat Černovská
70 M. L. náhradník  
68 M. M. nepřijat  
78 A. Ř. přijat Zakcharchenko
64 N. S. náhradník  
104 A. H. náhradník  
109 M. B. R. přijat  
50 V. J. náhradník  
15 K. Ř. nepřijat  
28 M. F. přijat Mužíková
10 L. Š. nepřijat  
24 N. H. nepřijat  
21 S. M. nepřijat  
93 A. K. přijat  
95 J. S. přijat Radostná
4 A. C. nepřijat  
83 A. M. nepřijat  
9 S. Š. přijat Honzová
52 V. B. přijat  
116 F. J. přijat  
79 G. Ř. nepřijat  
101 F. J. nepřijat  
29 A. K. nepřijat  
89 E. S. přijat na PHV  
65 U. S. přijat Zakcharchenko
88 E. S. nepřijat  
61 S. R. přijat na PHV  
7 M. M. nepřijat  
77 T. Š. nepřijat  
98 A. M. nepřijat  
75 T. K. nepřijat  
117 S. S. nepřijat  
45 O. B. nepřijat  
111 M. R. náhradník
119 A. H. náhradník


žánrové klávesové nástroje

86 M. K. náhradník


saxofon

3 M. J. přijat


trubka

108 A. M. přijat Král


zobcová flétna

40 A. G. přijat Macourková
303 F. T. přijat Béza
19 K. J. přijat Béza
54 V. V. přijat  
103 M. V. náhradník  
34 V. V. přijat Král
27 J. P. přijat Král
56 A. M. přijat Béza
12 A. S. náhradník  
100 T. J. náhradník  
85 K. V. nepřijat  
39 P. R. nepřijat  


sborový zpěv

32 D. M. přijat Poslušný
13 S. Š. přijat Poslušný
84 M. J. náhradník  
8 H. Ž. náhradník  
12 A. S. náhradník  


sólový zpěv

82 M. S. přijat na PHV  
113 Z. H. nepřijat  
14 M. V. přijat Machovičová
60 V. M. přijat Kopřivová
50 V. J. nepřijat  
13 S. Š. přijat Kopřivová
51 M. E. nepřijat  
23 A. D. přijat Machovičová
18 K. P. nepřijat  
6 N. K. nepřijat  
301 J. R. přijat Smržová
302 J. K. přijat Smržová

 

PHV

35 O. B. přijat Macourková
303 F. T. přijat Macourková
49 L. R. přijat Macourková
41 Š. T. přijat Macourková
38 V. K. přijat Macourková
43 K. T. přijat Macourková
53 G. N. přijat Macourková
300 C. C. přijat Macourková
16 J. R. přijat Macourková
80 S. H. přijat Macourková
11 B. F. přijat Macourková
105 A. Š. přijat Macourková
299 S. P. přijat Macourková
71 S. H. přijat Macourková
2 P. K. přijat Macourková
57 P. C. přijat Macourková
72 M. Z. přijat Macourková
31 V. Š. náhradník  
42 M. Š. náhradník  
112 R. K. náhradník  
30 E. C. přijat Macourková
46 E. H. nepřijat  
87 A. S. náhradník  
62 L. H. náhradník  
97 A. Č. přijat Macourková
114 K. H. nepřijat  
102 J. T. náhradník  
94 K. H. nepřijat  
1 M. P. nepřijat  
33 A. N. náhradník  
74 P. D. nepřijat  
107 K. D. nepřijat

 

120 M. F. přijat Macourková


Výtvarný obor

114 F. S. přijat Dudek 2. přípravný Olešská  čt 13.30
127 R. K. přijat Dudek 1. r Olešská  čt 16.00
138 V. V. přijat Dudek 2. přípravný Olešská  čt 13.30
107 E. R. přijat Dudek 1. r Olešská  čt 13.30
119 M. L. přijat Dudek přípravný 2. stupeň Olešská  út 17.45
129 J. V. H. přijat Dudek 2. r Olešská  čt 16.00
135 M. L. J. přijat Dudek 2. přípravný Olešská  čt 13.30
141 V. Š. přijat Dudek přípravný 2. stupeň Olešská  út 17.45
109 L. T. přijat Dudek 1. r Olešská  čt 13.30
113 V. Š. přijat Dudek 2. přípravný Olešská  čt 13.30
143 M. J. přijat Dudek 4. r U Nových vil  st 16.00
102 A. M. přijat Dudek 3. r U Nových vil st 16.00
115 L. R. přijat Dudek 2. přípravný Olešská  čt 13.30
125 Z. F. přijat Dudek 2. přípravný Olešská  čt 13.30
128 M. M. přijat Dudek 2. přípravný Olešská  čt 13.30
136 S. K. přijat Dudek 5. r U Nových vil  st 16.00
104 A. C. náhradník        
142 K. Č. přijat Dudek přípravný 2. stupeň Olešská  út 17.45
101 M. A. B. náhradník        
111 K. M. náhradník        
124 K. B. přijat Dudek přípravný 2. stupeň Olešská  út 17.45
144 A. V. přijat Dudek přípravný 2. stupeň Olešská  út 17.45
103 T. H. přijat Dudek 1. r Olešská čt 13.30
122 A. S. přijat Dudek 2. přípravný Olešská  čt 13.30
126 V. J. náhradník        
131 D. S. přijat Dudek přípravný 2. stupeň Olešská  út 17.45
137 A. K. přijat Dudek 2. r Olešská  čt 16.00
140 A. M. přijat Dudek přípravný 2. stupeň Olešská  út 17.45
106 E. Š. přijat Dudek 3. r Olešská  čt 16.00
108 A. M. náhradník        
112 A. N. přijat Dudek 2. přípravný Olešská  čt 13.30
120 E. Č. přijat Dudek přípravný 2. stupeň Olešská  út 17.45
130 A. V. přijat Dudek přípravný 2. stupeň Olešská  út 17.45
149 M. M. přijat  Dudek přípravný 2. stupeň Olešská  út 17.45
150 S. Š. přijat  Dudek přípravný 2. stupeň Olešská  út 17.45
151 M. B. přijat  Dudek přípravný 2. stupeň Olešská  út 17.45
132 E. M. náhradník        
121 Š. S. náhradník        
105 Z. J. náhradník        
139 P. R. náhradník        
116 M. P. náhradník        
110 R. K. náhradník        
134 B. D. náhradník        
123 M. Š. náhradník        
148 M. F. náhradník        
146 T. V. náhradník        
147 S. Z. náhradník        
401 B. T. přijat Fryčová 3.r    
402 M. M. přijat Fryčová 5.r    
403 V. B. přijat Fryčová 1.r    
133 J. Š. přijat Fryčová 3.r    
117 O. B. přijat Fryčová 2. přípravný    
118 V. B. přijat Fryčová 3. r    
209 A. M. přijat Fryčová 1. r    
121 Š. S. přijat Fryčová 1. r    
123 M. Š. přijat Fryčová 1. r    
303 J. M. přijat Fryčová 1. r    
302 V. S. přijat Fryčová 2. přípravný    
213 R. G. přijat Fryčová 2. r    
145 F. H. přijat Horká 5. r    
304 M. H. přijat Horká 2. r    
305 N. B. přijat Horká 6. r    
301 E. L. přijat Horká 2. r    
208 G. N. přijat Horká přípravný    
211 D. P. přijat Horká přípravný    
201 O. D. přijat Hašková 3. r    
204 A. P. přijat Hašková 1. r    
205 E. Z. přijat Hašková 2. přípravný    
206 M. Z. přijat Hašková 4. r    
207 J. S. přijat Hašková 4. r    
210 A. M. přijat Hašková 2. r    
212 B. H. přijat Hašková 1. r    
202 A. Ř. nepřijat        
203 G. Ř. nepřijat        


Taneční obor

160 J. H. přijat Číčelová PS 1
175 S. H. přijat Číčelová PS 1
153 S. Z. přijat Číčelová PS 1
171 M. S. přijat Číčelová PS 1
169 M. L. přijat Číčelová PS 1
150 A. C. přijat Číčelová 1. ročník
162 K. F. přijat Číčelová PS 1 
170 C. C. přijat Číčelová PS 1
159 B. F. přijat Číčelová PS 1
155 Z. G. přijat Číčelová PS 1
157 S. S. náhradník   3. ročník
168 A. K. přijat Číčelová PS 2
163 A. B. náhradník   PS 1
166 A. L. přijat Číčelová PS 1
167 R. B. náhradník   4. ročník
165 M. H. náhradník   PS 2
158 S. S. náhradník   3. ročník
172 T. P. náhradník   3. ročník
156 A. H. náhradník   1. ročník
152 V. B. nepřijat    
151 I. Š. nepřijat    
154 J. S. nepřijat    
174 A. P. nepřijat    
173 J. P. nepřijat    
161 M. Č. nepřijat    
164 A. J. nepřijat    


Literárně - dramatický obor

  A. D. přijat Povolný
  M. L. přijat Povolný
  J. I. přijat Povolný
  A. V. přijat Povolný
  K. Ř. přijat Povolný
  M. D. přijat Povolný
  S. H. přijat Povolný
  M. E. nepřijat  
  A. B. přijat Povolný
  E. R. přijat Povolný
  A. Š. přijat Povolný
  I. M. nepřijat  
  L. S. nepřijat  
  S. S. nepřijat  
  S. S. nepřijat  
Žádné fotografie