Rozvrhy skupinových předmětů


Přípravná hudební výchova (PHV) - 1. a 2. pololetí 2023/2024
pobočka U nových vil 1058/3: p. uč. Kateřina Macourková 

Čtvrtek

PHV přípravná hudební výchova = pro děti z 1. tříd ZŠ

PPHV předškolní přípravná hudební výchova = pro děti z MŠ

Přihlašování na emailu: hlavacovakata@seznam.cz

 

Hudební nauka (HN) - 1. a 2. pololetí 2023/2024
hlavní budova ZUŠ – Olešská 2295/16: p. uč. Stanislav Poslušný

Pondělí

Úterý

Středa

 

Klavírní seminář - 1. a 2. pololetí 2023/2024
hlavní budova ZUŠ – Olešská 2295/16: p. uč. Miroslava Honzová

Středa        

 

Hudební a pěvecké soubory
 

Pěvecký sbor - 1. a 2. pololetí 2023/2024
hlavní budova ZUŠ – Olešská 2295/16: p. uč. Bc. Stanislav Poslušný

 Čtvrtek

Pondělí

 

Přípravný smyčcový soubor Cvrček - 1. a 2. pololetí   2023/2024
hlavní budova ZUŠ – Olešská 2295/16: p. uč. Mgr. Hana Heřmánková

Pondělí

Smyčcový soubor starších žáků, Čmelák - 1. a 2. pololetí   2023/2024
hlavní budova ZUŠ – Olešská 2295/16: p. uč. Mgr. Hana Heřmánková

Pondělí

 

Velký orchestr - 1. a 2. pololetí 2023/2024
hlavní budova ZUŠ – Olešská 2295/16: p. uč. Bc. Stanislav Poslušný

Úterý

 

Flétnové soubory - 1. a 2. pololetí   2023/2024
hlavní budova ZUŠ – Olešská 2295/16

Pondělí

Úterý

Pondělí


Taneční obor (TO) plán 2024/2025
hlavní budova ZUŠ – Olešská 2295/16: p. uč. Mgr. Hana Číčelová, Bc. Justýna Lecianová

Pondělí

Úterý

 Středa

Čtvrtek

 

Výtvarný obor (VO) 2023/2024

hlavní budova ZUŠ – Olešská 2295/16: p. uč. Mgr. Josef Dudek

Čtvrtek

Pátek

pobočka U nových vil 1058/3: p. uč. Mgr. Josef Dudek

Středa

 

pobočka U nových vil 1058/3: p. uč. Mgr. Eva Hašková

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

pobočka U nových vil 1058/3: p. uč. Mgr. Hana Horká

Úterý

Čtvrtek

Pátek

 

pobočka U nových vil 1058/3: p. uč. MgA. Dagmar Langová

Pondělí

Středa

Čtvrtek

Pátek

 

Literárně dramatický obor (LDO) 2023/2024
hlavní budova ZUŠ – Olešská 2295/16: p. uč. Mgr.,MgA. Aleš Povolný

Pondělí

Úterý

Středa 

Čtvrtek